значок укр   значок русс

ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ

Курс включає 18 занять, заняття проводяться 5 разів на тиждень (по буднях), кожне заняття триватиме 2 години. Зазвичай набираємо вечірню групу (початок заняття +/- близько 19.00), якщо набираються бажаючі, то формуємо денну групу (початок заняття +/- близько 16.00) і / або ранкові групи (початок заняття +/- близько 10.00). Остаточно питання по графіку вирішуємо на організаційних зборах. В середньому в групі близько 10 чоловік (зазвичай від 6 до 12). Оплату можна проводити частинами, тобто можна і потижнево.
Такий щільний графік пояснюється просто – масажні руху це в першу чергу навик, і наявність тривалих перерв між його закріпленням зводить нанівець всі ваші і наші старання.
На заняття, не потрібно приносити зошити для записів. Теоретичні питання розглядаються в процесі заняття, не відриваючи вас від практичного вивчення виконання масажу. Всі навчальні матеріали (книги та відео-посібники) надаються вам в електронній формі для самостійного ознайомлення. Ви берете з собою тільки змінний одяг і рушник.
Кожне заняття триває 2 години, і складається з двох частин, слухачі курсів діляться на дві підгрупи. Першу частину заняття ви виконуєте масаж, потім змінюєтеся з напарником. Така особливість проведення курсів пояснюється наступним – неможливо навчиться масажу, якщо ви не відчуєте його дію на собі. В ході заняття викладач демонструють і коригують виконувані вами прийоми.

………
У програмі занять:
– класичний масаж;
– антицелюлітний масаж;
– основи сегментарно-рефлекторного і точкового масажу;
– спортивний масаж;
– медовий масаж;
– баночний масаж;
– стоун масаж;
– роллінг масаж;
– хиро масаж;
– масаж і гімнастика дітей 1-го року життя;
– тайський масаж
………

Програма занять:

Базовий курс включає 18 занять, в основі класичний масаж – він же європейський, лікувальний, спортивний, реабілітаційний, гігієнічний оздоровчий. Розглядаємо застосування масажу на різних частинах тіла: спина, руки, обличчя, голова, живіт, грудна клітка, воротнікова область (шия), ноги – і відразу розбираємо особливості застосування масажних прийомів і їх поєднання при різних проблемах.
Приділяємо велике значення ергономіки масажу, тобто вчимо працювати так, щоб не завдавати шкоди своєму здоров’ю і більш раціонально витрачати свої сили.
Так само на кожному занятті приділяємо увагу, тому що основним у масажиста є правило: «Спочатку подумати, а потім робити». Масаж просто так і за схемами (стільки таких і таких рухів) не робиться. Хороший результат буде, тільки за умови індивідуального підходу до кожного клієнта з урахуванням оцінки його здоров’я і особливостей тіла.
Проводимо заняття з основ діагностики порушень постави і навчаємо як підібрати індивідуальну схему масажу кожного пацієнта індивідуально з урахуванням його проблем з м’язовим корсетом.
Окремо на заняття розглядаємо сегментарно-рефлекторні принципи масажу – тобто пояснюємо, як масаж певних ділянок тіла впливає на роботу внутрішніх органів і як цим користуватися для підвищення ефективності своїх процедур.
Навчаємо ВАС наступним технікам масажу: медовому, баночного, стоун (камінням) масажу.
На занятті по акупрессуре (точкового масажу) – розглядаємо загальні принципи методики і переносимо основні доктрини застосування і поєднання масажу в практиці масажиста.
Розглядаємо з вами такі техніки масажу, як:
– хиро масаж (для вироблення більш плавною і гармонійної моделі техніки масажу);
– Роулінг масаж (для перенесення досвіду працювати при масажі своїм тілом, тобто вчимо як підключати в роботу ноги і корпус що б масажні прими проводилися більш якісно і з достатньою силою без перенапруги м’язів і суглобів масажиста, по суті це дуже допомагає вам закріпити навик ергономіки масажу);
– тайський масаж (для освоєння принципів застосування мобілізацій (пасивних рухів) в масажі з метою відновлення гнучкості або усунення контрактур у пацієнта).
Два заняття відводимо для розгляду методики масажу застосовується з метою корекції естетичних проявів гіноідний ліподістрофії (целюліті) при пастозних і твердих проявах.
Так само вивчаємо особливості застосування масажу і його поєднання з гімнастикою у дітей від народження до року (основні принципи дитячого масажу) і розглядаємо принципи масажу при типових проблемах малюків: кривошия, дисплазія кульшового суглоба і т.п.

………
Після закінчення навчання видається

ДИПЛОМ НА УКРАЇНСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВІ
………

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1697009883698669&type=3

………

Якщо ви хочете навчитися мистецтву масажу – ми ВАС чекаємо !!!

© 2009 Україна, Запоріжжя, «Школа масажу і оздоровчих технологій». Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www. school-massage.zp.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове